PRG18BB470MS1RB
PRG18BB470MS1RB Murata Electronics
bc-e0206c-prg18bbms1rb-e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 16V 29MA 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 29 mA
Current - Trip (It): 61 mA
Voltage - Max: 16V
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Current - Max: 420 mA
Resistance - 25°C (Typ): 47 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 16V 29MA 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 29 mA, Current - Trip (It): 61 mA, Voltage - Max: 16V, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Current - Max: 420 mA, Resistance - 25°C (Typ): 47 Ohms.