PRG18BC2R2MM1RB
PRG18BC2R2MM1RB Murata Electronics
bce0272i%20prg18bcmm1rbweb.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 220 mA
Current - Trip (It): 500 mA
Voltage - Max: 12V
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Current - Max: 6.5 A
Resistance - 25°C (Typ): 2.2 Ohms
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 220 mA, Current - Trip (It): 500 mA, Voltage - Max: 12V, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Current - Max: 6.5 A, Resistance - 25°C (Typ): 2.2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRG18BC2R2MM1RB PRG18BC2R2MM1RB Виробник : Murata Electronics bce0272i%20prg18bcmm1rbweb.ashx?la=en-us Description: PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Current - Trip (It): 500 mA
Voltage - Max: 12V
Current - Max: 6.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
PRG18BC2R2MM1RB bce0272i%20prg18bcmm1rbweb.ashx?la=en-us
PRG18BC2R2MM1RB PRG18BC2R2MM1RB Виробник : Murata Electronics SPEC_PRG18BC_MM1RB.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 2.2 OHM 20% SMD 0603