PRG21AR220MB1RK
PRG21AR220MB1RK Murata Electronics
bc-e0219b-prg21ar220mb1rk-e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA
Current - Trip (It): 195 mA
Voltage - Max: 16V
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Current - Max: 900 mA
Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA, Current - Trip (It): 195 mA, Voltage - Max: 16V, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Current - Max: 900 mA, Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRG21AR220MB1RK PRG21AR220MB1RK Виробник : Murata Electronics r90e-522720.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 220 Ohm 6Volts 20%