PRG21AR4R7MS5RA
PRG21AR4R7MS5RA Murata Electronics
PRG21AR4R7MS5RA-e.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors
на замовлення 266 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 16V 205MA 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current - Hold (Ih) (Max): 205 mA, Current - Trip (It): 390 mA, Voltage - Max: 16V, Thickness (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Not For New Designs, Current - Max: 4.26 A, Resistance - 25°C (Typ): 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRG21AR4R7MS5RA PRG21AR4R7MS5RA Виробник : Murata Electronics prg21ar4r7ms5ra-e.ashx?la=en-us Description: PTC RESET FUSE 16V 205MA 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current - Hold (Ih) (Max): 205 mA
Current - Trip (It): 390 mA
Voltage - Max: 16V
Thickness (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Not For New Designs
Current - Max: 4.26 A
Resistance - 25°C (Typ): 4.7 Ohms
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Current - Trip (It): 390 mA
Voltage - Max: 16V
Current - Max: 4.26 A