Продукція > STARTECH > PRIVACY-SCREEN-238M
PRIVACY-SCREEN-238M
PRIVACY-SCREEN-238M StarTech
privacy_screen_238m_datasheet.pdf
Виробник: StarTech
Industrial Computing Accessories Privacy Screen for 23 8 Monitors
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 23.8IN. MONITOR PRIVACY SCREEN, Packaging: Retail Package, Type: Privacy Filter, Widescreen, Viewing Area: 2.54mm W x 297.18mm H, Applications: LCD Monitor, Diagonal Screen Size: 23.8" (23.80", 605mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Retail Package
Type: Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area: 2.54mm W x 297.18mm H
Applications: LCD Monitor
Diagonal Screen Size: 23.8" (23.80", 605mm)