Продукція > STARTECH.COM > PRIVACY-SCREEN-24MB
PRIVACY-SCREEN-24MB
PRIVACY-SCREEN-24MB StarTech.com
privacy-screen-24mb_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: 24IN. MONITOR PRIVACY SCREEN
Packaging: Retail Package
Type: Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area: 325.12mm W x 2.54mm H
Applications: LCD Monitor
Diagonal Screen Size: 24.0" (24.00", 610mm)
на замовлення 1362 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24IN. MONITOR PRIVACY SCREEN, Packaging: Retail Package, Type: Privacy Filter, Widescreen, Viewing Area: 325.12mm W x 2.54mm H, Applications: LCD Monitor, Diagonal Screen Size: 24.0" (24.00", 610mm).