PRMA1A12 NAIS
DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PRMA1A12 NAIS
Description: RELAY REED SPST 500MA 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 12 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 0.5 ms, Release Time: 0.5 ms.
Інші пропозиції PRMA1A12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMA1A12 PRMA1A12 Виробник : Coto Technology DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf Description: RELAY REED SPST 500MA 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 12 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC