PRMA1C12 NAIS
DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PRMA1C12 NAIS
Description: RELAY REED SPDT 250MA 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 24 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 250 mA, Switching Voltage: 100VAC, 100VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 3 ms.
Інші пропозиції PRMA1C12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMA1C12 PRMA1C12 Виробник : Coto Technology DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf Description: RELAY REED SPDT 250MA 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 24 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 250 mA
Switching Voltage: 100VAC, 100VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC