PRMA2A24 Coto Technology
DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf
Виробник: Coto Technology
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.5A DPST-NO(19.6x8.9x7.33)mm THT Dry
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY REED DPST 500MA 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 11.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 0.5 ms, Release Time: 0.5 ms.
Інші пропозиції PRMA2A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMA2A24 Виробник : NAIS DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf 07+
PRMA2A24 PRMA2A24 Виробник : Coto Technology DSS7%2C%20MSS%282%2C%207%29%20%2C%20MVS%282%2C%207%29%2C%20PRM%28A%2C%20E%29.pdf Description: RELAY REED DPST 500MA 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 11.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC