PRMT02-34465-30B
PRMT02-34465-30B Matrix Industries, Inc.
DS-Prometheus.20220218.D.U.pdf
Виробник: Matrix Industries, Inc.
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Rectangular - 46.00mm L x 34.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 5.10mm
Delta Tmax @ Th: 50°C @ 23°C
Qmax @ Th: 281mW @ 23°C
Part Status: Active
Number of Stages: 1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Rectangular - 46.00mm L x 34.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 5.10mm, Delta Tmax @ Th: 50°C @ 23°C, Qmax @ Th: 281mW @ 23°C, Part Status: Active, Number of Stages: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMT02-34465-30B PRMT02-34465-30B Виробник : Matrix DS_Prometheus.20220218.D.U.pdf Energy Harvesting Modules Prometheus Thermal Harvesting Module, High Power, 2K/W, 3.0V