Продукція > MATRIX > PRMT07-18305-30
PRMT07-18305-30
PRMT07-18305-30 Matrix
DS_Prometheus_20220218_D_U-2948645.pdf
Виробник: Matrix
Energy Harvesting Modules Prometheus Thermal Harvesting Module, Standard, 7K/W, 3.0V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 5.10mm, Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C, Qmax @ Th: 72mW @ 23°C, Number of Stages: 1.
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 5.10mm
Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C
Qmax @ Th: 72mW @ 23°C