PRMT11-18305-30
PRMT11-18305-30 Matrix Industries, Inc.
DS-Prometheus.20220218.D.U.pdf
Виробник: Matrix Industries, Inc.
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 5.10mm
Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C
Qmax @ Th: 72mW @ 23°C
Number of Stages: 1
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 5.10mm, Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C, Qmax @ Th: 72mW @ 23°C, Number of Stages: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMT11-18305-30 PRMT11-18305-30 Виробник : Matrix DS_Prometheus_20220218_D_U-2948645.pdf Energy Harvesting Modules Prometheus Thermal Harvesting Module, Standard, 11K/W, 3.0V