Продукція > TE CONNECTIVITY > PRO-POWER-FB-30A
PRO-POWER-FB-30A
PRO-POWER-FB-30A TE Connectivity
plc-x-x.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Copper Braids and Wires
Description: Braids; tape; Thk: 0.75mm; W: 5mm; 30A; Body dim: 16x8x0.15mm; 25m
Kind of braid: tape
Braid structure: tinned copper wires
Core section: 2.26mm2
Thickness: 0.75mm
Width: 5mm
Body dimensions: 16x8x0.15mm
Package contents: 25m
Max. current load: 30A
Type of wire: braids
Trade name: copper strand
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Copper Braids and Wires, Description: Braids; tape; Thk: 0.75mm; W: 5mm; 30A; Body dim: 16x8x0.15mm; 25m, Kind of braid: tape, Braid structure: tinned copper wires, Core section: 2.26mm2, Thickness: 0.75mm, Width: 5mm, Body dimensions: 16x8x0.15mm, Package contents: 25m, Max. current load: 30A, Type of wire: braids, Trade name: copper strand.