PRQC14.74SR5010X000
PRQC14.74SR5010X000 Kyocera Electronic Components
PRQC_Series-1315484.pdf
Виробник: Kyocera Electronic Components
Resonators 14.74MHz .5% 10pF _40oC to 85oC
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 14.7400MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.5%, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 pF, Frequency: 14.74 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRQC14.74SR5010X000 PRQC14.74SR5010X000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Description: CERAMIC RES 14.7400MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Built in Capacitor
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF
Frequency: 14.74 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Built in Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF
Frequency: 14.74 MHz