PRQC20.00SR1010V00L
PRQC20.00SR1010V00L Kyocera Electronic Components
PRQC_Series-1315484.pdf
Виробник: Kyocera Electronic Components
Resonators 20MHz .1% 10pF _20oC to 80oC
на замовлення 1825 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 20.0000MHZ 10PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±0.02%, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Tolerance: ±0.1%, Capacitance: 10 pF, Impedance: 100 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRQC20.00SR1010V00L PRQC20.00SR1010V00L Виробник : KYOCERA AVX PRQC20.00SR1010V00L_Prelim.pdf Description: CERAMIC RES 20.0000MHZ 10PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±0.02%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.1%
Capacitance: 10 pF
Impedance: 100 Ohms
Frequency: 20 MHz