Продукція > ROYAL OHM > PRW0FWJW680B00
PRW0FWJW680B00 Royal Ohm
PRW0FWJW680B00.pdf
Виробник: Royal Ohm
Резистор вивідний дротяний, R = 68 Ом, Розм = 12,5 x 12,5 x 49 мм, Р, Вт = 15,... Група товару: Резистори Корпус: 12.5x12.5x49mm Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 68Ω; 15W; ±5%; Ø0.75x30mm, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: cement, Mounting: THT, Resistance: 68Ω, Power: 15W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.75x30mm, Body dimensions: 12.5x12.5x49mm.
Інші пропозиції PRW0FWJW680B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRW0FWJW680B00 PRW0FWJW680B00 Виробник : ROYALOHM axial.PDF Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 68Ω; 15W; ±5%; Ø0.75x30mm
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: cement
Mounting: THT
Resistance: 68Ω
Power: 15W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.75x30mm
Body dimensions: 12.5x12.5x49mm