PRY3-9V-360-1A-E
PRY3-9V-360-1A-E Same Sky (Formerly CUI Devices)
pry3.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: RELAYS, SPST, 10A, 1A, 9V, 360MW
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 40 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 6.75 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class A
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAYS, SPST, 10A, 1A, 9V, 360MW, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 9VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 6.75 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class A, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRY3-9V-360-1A-E PRY3-9V-360-1A-E Виробник : Same Sky pry3.pdf General Purpose Relays Relays, SPST, 10A, 1A, 9V, 360mW, Epoxy Sealed, Power Relay