Продукція > SAME SKY > PRY4-9V-900-1C-EF
PRY4-9V-900-1C-EF
PRY4-9V-900-1C-EF Same Sky
pry4.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPDT, 30A, 1C, 9V, 900mW, Class F, Epoxy Sealed, Power Relay
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAME SKY - PRY4-9V-900-1C-EF - Leistungsrelais, Klasse F, SPDT, 9 VDC, 30 A, PRY4 Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 90ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 28V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: PRY4 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 9VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRY4-9V-900-1C-EF PRY4-9V-900-1C-EF Виробник : SAME SKY pry4.pdf Description: SAME SKY - PRY4-9V-900-1C-EF - Leistungsrelais, Klasse F, SPDT, 9 VDC, 30 A, PRY4 Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 90ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 28V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: PRY4 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 9VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PRY4-9V-900-1C-EF PRY4-9V-900-1C-EF Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pry4.pdf Description: RELAYS, SPDT, 30A, 1C, 9V, 900MW
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 100 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 6.75 VDC