Продукція > SAME SKY > PRY5-12V-900-1C-EF
PRY5-12V-900-1C-EF
PRY5-12V-900-1C-EF Same Sky
pry5.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPDT, 30A, 1C, 12V, 900mW, Class F, Epoxy Sealed, Power Relay
на замовлення 797 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAYS, SPDT, 30A, 1C, 12V, 900M, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 8310VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRY5-12V-900-1C-EF PRY5-12V-900-1C-EF Виробник : SAME SKY pry5.pdf Description: SAME SKY - PRY5-12V-900-1C-EF - Leistungsrelais, Klasse F, SPDT, 12 VDC, 30 A, PRY5 Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 160ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 28V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: PRY5 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PRY5-12V-900-1C-EF Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pry5.pdf Description: RELAYS, SPDT, 30A, 1C, 12V, 900M
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC