Продукція > SAME SKY > PRY6-24V-360-1C-EF
PRY6-24V-360-1C-EF
PRY6-24V-360-1C-EF SAME SKY
pry6.pdf
Виробник: SAME SKY
Description: SAME SKY - PRY6-24V-360-1C-EF - Leistungsrelais, Klasse F, SPDT, 24 VDC, 17 A, PRY6 Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 17A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.6kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: PRY6 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAME SKY - PRY6-24V-360-1C-EF - Leistungsrelais, Klasse F, SPDT, 24 VDC, 17 A, PRY6 Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 17A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.6kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: PRY6 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRY6-24V-360-1C-EF Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pry6.pdf Description: RELAYS, SPDT, 17A, 1C, 24V, 360M
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 17 A
Switching Voltage: 277VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 4700VA, 476W