Продукція > JAE ELECTRONICS > PS-10PF-D4T1-PKL1
PS-10PF-D4T1-PKL1 JAE Electronics
PSSeriesSocket_ReceptacleConnectorforBoard_to_Board_.pdf
Виробник: JAE Electronics
Headers & Wire Housings HEADER 10POS
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Shape: Square, Shrouding: Unshrouded, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.177" (4.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-10PF-D4T1-PKL1 Виробник : JAE Electronics Description: CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Shape: Square
Shrouding: Unshrouded
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.177" (4.50mm)