PS-10SD-S4C2 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції PS-10SD-S4C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-10SD-S4C2 PS-10SD-S4C2 Виробник : JAE Electronics J014196-939110.pdf Headers & Wire Housings HEADER 10POS