PS-125-2-WT-S-2
PS-125-2-WT-S-2 Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125" DIA X 1" W 1=1KPCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 0.13" Dia (25.4mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE 0.125" DIA X 1" W 1=1KPCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 0.13" Dia (25.4mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm).