PS-12SLA-D4C2
PS-12SLA-D4C2 JAE Electronics
PS-xxSLA-D4C2_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-12SLA-D4C2 PS-12SLA-D4C2 Виробник : JAE Electronics PSSeriesSocket_ReceptacleConnectorforBoard_to_Boar-2492159.pdf Headers & Wire Housings 12P Sckt HOUSING 2.54mm