PS-14SLA-D4C2 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції PS-14SLA-D4C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-14SLA-D4C2 PS-14SLA-D4C2 Виробник : JAE Electronics JAEI_S_A0001245874_1-2550719.pdf Headers & Wire Housings HEADER 14POS