PS20M-0PC1FBR100K
PS20M-0PC1FBR100K BI Technologies / TT Electronics
PSxxL_PSxxM.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 100K ohm 20% 20mm Slide Potentiometer
на замовлення 209 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100KOHM 0.05W TOP 20MM, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 20mm, Fader Type: Dual, Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS20M-0PC1FBR100K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 100KOHM 0.05W TOP 20MM
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Fader Type: Dual
Resistance: 100 kOhms