PS20M-0PE1FBR20K
PS20M-0PE1FBR20K BI Technologies / TT Electronics
PSxxL_PSxxM.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 20K Ohms 20% SLIDE POTENTIOMETER
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Res POT 20K Ohm 20% 0.05W(1/20W) (35 X 9 X 12mm) Pin Thru-Hole Box/Tray.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS20M-0PE1FBR20K PS20M-0PE1FBR20K Виробник : BI Technologies (TT electronics) psxxlpsxxm.pdf Res POT 20K Ohm 20% 0.05W(1/20W) (35 X 9 X 12mm) Pin Thru-Hole Box/Tray
товару немає в наявності