PS30-10MC1BR10K
PS30-10MC1BR10K BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer
на замовлення 2463 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Fader Type: Standard, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
PS30-10MC1BR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Standard
Resistance: 10 kOhms