PS30M-0PC1FBR10K
PS30M-0PC1FBR10K BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0011427254_1-2565738.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K Ohms 20% SLIDE POTENTIOMETER
на замовлення 2172 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30M-0PC1FBR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM