Продукція > IDEC > PS5R-VA12
PS5R-VA12
PS5R-VA12 IDEC
PS5R-V-Datasheet.pdf
Виробник: IDEC
DIN Rail Power Supplies Power Supply 7.5W 12VDC DIN
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PS5R-VA12 IDEC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 7.2W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7.2W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 2.76" L x 1.77" W x 2.95" H (70.0mm x 45.0mm x 75.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, TUV, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 370V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS5R-VA12 PS5R-VA12 Виробник : IDEC PS5R-V-Datasheet.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 7.2W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7.2W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 2.76" L x 1.77" W x 2.95" H (70.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, TUV
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PS5R-VA12 PS5R-VA12 Виробник : IDEC 2077160.pdf Description: IDEC - PS5R-VA12 - POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 0.6A