PS60M-0MC2FBR20K
PS60M-0MC2FBR20K BI Technologies / TT Electronics
PSxxL_PSxxM-3567372.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 20K Ohms 20% SLIDE POTENTIOMETER
на замовлення 3332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Dual, Resistance: 20 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60M-0MC2FBR20K PS60M-0MC2FBR20K Виробник : BI Technologies (TT electronics) psxxl_psxxm.pdf Res POT 20K Ohm 20% 0.2W(1/5W) (75 X 9 X 22mm) Pin Thru-Hole Box/Tray
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
PS60M-0MC2FBR20K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Dual
Resistance: 20 kOhms