PSC-160B-C
PSC-160B-C MEAN WELL USA Inc.
PSC-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 160W
Packaging: Box
Power (Watts): 160W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.12" L x 3.35" W x 1.46" H (155.4mm x 85.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 27.6V
Voltage - Output 2: 27.6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3.8 A
Current - Output 2: 2 A
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 160W, Packaging: Box, Power (Watts): 160W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.12" L x 3.35" W x 1.46" H (155.4mm x 85.0mm x 37.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 27.6V, Voltage - Output 2: 27.6V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 3.8 A, Current - Output 2: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSC-160B-C PSC-160B-C Виробник : MEAN WELL PSC-160-SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 160W 27.6V 3.8A 2A stdby enclosed
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PSC-160B-C PSC-160B-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. psc-160-spec.pdf AC/DC Power Supply Dual-OUT 27.6V/27.6V 3.8A/2A 160W 14-Pin
на замовлення 223 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PSC-160B-C
Додати до обраних Обраний товар
PSC-160-spec.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PSC-160B-C PSC-160B-C Виробник : MEAN WELL PSC-160-SPEC.PDF AC/DC, 160W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід1: +27.6V/3.8A, Вихід2: +27.6V/2A (Charger), розміри 155.4х85х37 мм, -20...+70 C, enclosed type Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PSC-160B-C PSC-160B-C Виробник : MEAN WELL PSC-160-SPEC.PDF AC/DC, 160W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід1: +27.6V/3.8A, Вихід2: +27.6V/2A (Charger), розміри 155.4х85х37 мм, -20...+70 C, enclosed type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт