PSC1205-NP
PSC1205-NP MEAN WELL USA Inc.
PSC1202.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: M12/17X80.5MM/SD:2MM/800HZ
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: NPN/PNP-NC/NO
Sensing Distance: 0.197" (5mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: No Indicator
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: M12/17X80.5MM/SD:2MM/800HZ, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: NPN/PNP-NC/NO, Sensing Distance: 0.197" (5mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 12V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: No Indicator.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSC1205-NP PSC1205-NP Виробник : MEAN WELL MEAN_WELL_Inductive Proximity Sensor Tubular Anti-Bending Series.pdf Proximity Sensors - Industrial M12/17x80.5mm/SD:5mm/500Hz