PSD-15A-24
PSD-15A-24 MEAN WELL
Short_Form_dd.pdf psd-15-spec.pdf Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9.2÷18VDC; Uout: 24VDC; Iout: 0.6A; PCB
Type of converter: DC/DC
Power: 15W
Input voltage: 9.2...18V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.6A
Mounting: PCB
Body dimensions: 94x49x25mm
Efficiency: 72%
Operating temperature: -10...60°C
Number of outputs: 1
Manufacturer series: PSD-15
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 14W, Packaging: Box, Power (Watts): 14W, Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 9.2V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-15A-24 PSD-15A-24 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.PDF Isolated DC/DC Converters - Through Hole 14.4W 24V 0.6A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PSD-15A-24 PSD-15A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-15-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 14W
Packaging: Box
Power (Watts): 14W
Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 9.2V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
на замовлення 108 шт:
PSD-15A-24 PSD-15A-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-15-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.6A 14.4W 4-Pin
товару немає в наявності
PSD-15A-24 PSD-15A-24 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 14.4W, Вхід: 9.2-18VDC, Вихід: 24В/0.6A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-15A-24 PSD-15A-24 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 14.4W, Вхід: 9.2-18VDC, Вихід: 24В/0.6A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт