PSD-15B-12
PSD-15B-12 MEAN WELL
Short_Form_dd.pdf psd-15-spec.pdf Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; PCB
Type of converter: DC/DC
Mounting: PCB
Operating temperature: -10...60°C
Body dimensions: 94x49x25mm
Output current: 1.25A
Number of outputs: 1
Output voltage: 12V DC
Input voltage: 18...36V DC
Power: 15W
Efficiency: 78%
Manufacturer series: PSD-15
на замовлення 23 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Box, Power (Watts): 15W, Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-15B-12 PSD-15B-12 Виробник : MEAN WELL PSD_15_SPEC.PDF DC/DC Converters - Through Hole 15W 12V 1.25A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PSD-15B-12 PSD-15B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-15-spec.pdf DC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin
на замовлення 123 шт:
Мінімальне замовлення: 14
PSD-15B-12
Додати до обраних Обраний товар
PSD-15-spec.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
PSD-15B-12 PSD-15B-12 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/1,25A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-15B-12 PSD-15B-12 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/1,25A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
PSD-15B-12 PSD-15B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-15-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Box
Power (Watts): 15W
Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV