PSD-15B-24
PSD-15B-24 MEAN WELL
PSD_15_SPEC-1511816.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 14.4W 24V 0.6A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 14W, Packaging: Box, Power (Watts): 14W, Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV.
Інші пропозиції PSD-15B-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-15B-24 PSD-15B-24 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 14.4W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24В/0.6A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-15B-24 PSD-15B-24 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 14.4W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24В/0.6A, ізоляція 500VDC, розміри 94х49х25мм, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-15B-24 PSD-15B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-15-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 14W
Packaging: Box
Power (Watts): 14W
Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV