PSD-15C-12
PSD-15-spec.pdf
Код товару: 103624
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Ціна
PSD-15C-12 PSD-15C-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-15-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Box
Power (Watts): 15W
Size / Dimension: 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CE
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PSD-15C-12 PSD-15C-12 Виробник : MEAN WELL PSD-15-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 15W 12V 1.25A
на замовлення 55 шт:
Кількість Ціна
PSD-15C-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. PSD-15-spec.pdf DC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin
на замовлення 289 шт:
Мінімальне замовлення: 14
PSD-15C-12 PSD-15C-12 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +12V/1.25А, ізоляція 2000VDC, розміри 94х49х25 мм, -10...+60 C Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-15C-12 PSD-15C-12 Виробник : MEAN WELL PSD-15-SPEC.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +12V/1.25А, ізоляція 2000VDC, розміри 94х49х25 мм, -10...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт