PSD-30A-12
PSD-30A-12 MEAN WELL USA Inc.
PSD-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-30A-12 PSD-30A-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-30-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 7-Pin
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
PSD-30A-12 PSD-30A-12 Виробник : MEAN WELL PSD-30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 9-18Vin 12Vout 30W 2.5A