PSD-30A-24
PSD-30A-24 MEAN WELL
PSD-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 9-18Vin 24Vout 30W 1.25A
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-30A-24 PSD-30A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-30-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PSD-30A-24 PSD-30A-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-30-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 1.25A 30W 7-Pin
на замовлення 85 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 16 шт:
Мінімальне замовлення: 6
PSD-30A-24
Додати до обраних Обраний товар
PSD-30-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PSD-30A-24 PSD-30A-24 Виробник : MEAN WELL psd-30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24В/1,25A, ізоляція 500VDC, розміри 101,6х50,8х30мм, -20...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
PSD-30A-24 PSD-30A-24 Виробник : MEAN WELL psd-30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24В/1,25A, ізоляція 500VDC, розміри 101,6х50,8х30мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт