PSD-30B-12
PSD-30B-12 MEAN WELL USA Inc.
PSD-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 115 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-30B-12 PSD-30B-12 Виробник : MEAN WELL PSD-30-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 18-36Vin 12Vout 30W 2.5A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; PCB
Type of converter: DC/DC
Power: 30W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 2.5A
Mounting: PCB
Manufacturer series: PSD-30
Body dimensions: 101.6x50.8x3mm
Efficiency: 80%
Operating temperature: -20...60°C
Number of outputs: 1
на замовлення 1 шт:
PSD-30B-12
Додати до обраних Обраний товар
PSD-30-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
PSD-30B-12 PSD-30B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-30-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 7-Pin
товару немає в наявності
PSD-30B-12 PSD-30B-12 Виробник : MEAN WELL psd-30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/2,5A, ізоляція 500VDC, розміри 101,6х50,8х30мм, -20...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
PSD-30B-12 PSD-30B-12 Виробник : MEAN WELL psd-30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/2,5A, ізоляція 500VDC, розміри 101,6х50,8х30мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт