PSD-45A-12
PSD-45A-12 MEAN WELL
PSD_45_SPEC-1291464.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 30W 12Vout 2.5A Input 9.2-18VDC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PSD-45A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45A-12 PSD-45A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-45-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W