PSD-45A-24
PSD-45A-24 MEAN WELL
PSD_45_SPEC-1291464.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 30W 24Vout 1.25A Input 9.2-18VDC
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 9.2V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45A-24 PSD-45A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-45-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9.2V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV