PSD-45B-12
PSD-45B-12 Mean-Well USA, Inc.
psd-45-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 3.75A 45W 8-Pin
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 45W, Packaging: Box, Power (Watts): 45W, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 3.75A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PSD-45B-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45B-12 PSD-45B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-45-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 3.75A 45W 8-Pin
товару немає в наявності
PSD-45B-12 PSD-45B-12 Виробник : MEAN WELL psd-45-spec.pdf DC/DC, 45W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/3.75A, ізоляція 1500VDC, розміри 127х76х30 мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-45B-12 PSD-45B-12 Виробник : MEAN WELL psd-45-spec.pdf DC/DC, 45W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12В/3.75A, ізоляція 1500VDC, розміри 127х76х30 мм, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
PSD-45B-12 PSD-45B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSD-45-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 3.75A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
PSD-45B-12 PSD-45B-12 Виробник : MEAN WELL PSD_45_SPEC.PDF DC/DC Converters - Chassis Mount 45W 12Vout 3.75A Input 18-36VDC
Description: Converter: DC/DC; 45W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 3.75A; PCB
Type of converter: DC/DC
Power: 45W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 3.75A
Mounting: PCB
Manufacturer series: PSD-45
Body dimensions: 127x76x30mm
Efficiency: 82%
Operating temperature: -10...60°C