PSD-45B-24
PSD-45B-24 MEAN WELL USA Inc.
PSD-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 24V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.875A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 45W, Packaging: Box, Power (Watts): 45W, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.875A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PSD-45B-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45B-24 PSD-45B-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psd-45-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 1.875A 45W 8-Pin
товару немає в наявності
PSD-45B-24 PSD-45B-24 Виробник : MEAN WELL PSD-45-SPEC.PDF DC/DC Converters - Chassis Mount 45W 24Vout 1.875A Input 18-36VDC