PSD-45C-12
PSD-45C-12 MEAN WELL USA Inc.
PSD-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 3.75A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 45W, Packaging: Box, Power (Watts): 45W, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.18" H (127.0mm x 76.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 3.75A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45C-12 PSD-45C-12 Виробник : MEAN WELL PSD_45_SPEC-1291464.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 45W 12Vout 3.75A Input 37-72VDC