PSD-45C-24
PSD-45C-24 MEAN WELL USA Inc.
PSD-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 24V 45W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 45W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24В/1.875A, ізоляція 1500VDC, розміри 127х76х30 мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSD-45C-24 PSD-45C-24 Виробник : MEAN WELL PSD_45_SPEC-1291464.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 45W 24Vout 1.875A Input 37-72VDC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PSD-45C-24
Додати до обраних Обраний товар
PSD-45-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
PSD-45C-24 Виробник : MEAN WELL psd-45-spec.pdf DC/DC, 45W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24В/1.875A, ізоляція 1500VDC, розміри 127х76х30 мм, -10...+60 С Група товару: DC-DC-перетворювачі відкритого виконання Од. вим: шт
товару немає в наявності
PSD-45C-24 Виробник : MEAN WELL psd-45-spec.pdf DC/DC, 45W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24В/1.875A, ізоляція 1500VDC, розміри 127х76х30 мм, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт