Продукція > NEXPERIA > PSMN013-100ES,127
PSMN013-100ES,127
PSMN013-100ES,127 Nexperia
4381957984933898psmn013-100es.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 100V 68A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 233
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR, 6, Packaging: Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN013-100ES,127 PSMN013-100ES,127 Виробник : Nexperia PSMN013-100ES-1151905.pdf MOSFET Single NChannel 100V 272A 170W 30mOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Packaging: Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 390
PSMN013-100ES,127 Виробник : NXP Semiconductors PSMN013-100ES.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 68A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
Мінімальне замовлення: 233