Продукція > NEXPERIA > PSMN017-30EL,127
PSMN017-30EL,127
PSMN017-30EL,127 Nexperia
3012725411848701psmn017-30el.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 30V 32A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
на замовлення 540 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 388
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 30V 32A I2PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 32A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 17mOhm @ 10A, 10V, Power Dissipation (Max): 47W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2.15V @ 1mA, Supplier Device Package: I2PAK, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 10.7 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 552 pF @ 15 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN017-30EL,127 PSMN017-30EL,127 Виробник : Nexperia PSMN017-30EL-1600485.pdf MOSFET N-chan 30 V 17 mohm MOSFET in I2PAK
на замовлення 4995 шт:
PSMN017-30EL,127 Виробник : NXP Semiconductors PSMN017-30EL.pdf Trans MOSFET N-CH 30V 32A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 432
Мінімальне замовлення: 432
PSMN017-30EL,127 PSMN017-30EL,127 Виробник : Nexperia USA Inc. PSMN017-30EL.pdf Description: MOSFET N-CH 30V 32A I2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 32A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 17mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max): 47W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.15V @ 1mA
Supplier Device Package: I2PAK
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 10.7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 552 pF @ 15 V