Продукція > NEXPERIA > PSMN1R1-80CSFJ
PSMN1R1-80CSFJ
PSMN1R1-80CSFJ Nexperia
PSMN1R1-80CSF.pdf
Виробник: Nexperia
MOSFETs NextPower 80 V, 1.16 mOhm, N-channel MOSFET in CCPAK1212i package
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXTPOWER 80 V, 1.16 MOHM, N-CHA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-BESOP (0.370", 9.40mm Width), Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 400A (Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.16mOhm @ 25A, 10V, Power Dissipation (Max): 1.071kW (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: CCPAK1212i, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 80 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 206 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 15363 pF @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN1R1-80CSFJ PSMN1R1-80CSFJ Виробник : Nexperia USA Inc. PSMN1R1-80CSF.pdf Description: NEXTPOWER 80 V, 1.16 MOHM, N-CHA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-BESOP (0.370", 9.40mm Width), Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 400A (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.16mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max): 1.071kW (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: CCPAK1212i
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 80 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 206 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 15363 pF @ 40 V
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Vgs (Max): ±20V