Продукція > NEXPERIA > PSMN3R5-80ES,127
PSMN3R5-80ES,127
PSMN3R5-80ES,127 Nexperia
4374520109184455psmn3r5-80es.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 80V 120A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
на замовлення 487 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 127
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ELEMENT, NCHANNEL, SILICON, MOSF, Packaging: Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN3R5-80ES,127 PSMN3R5-80ES,127 Виробник : Nexperia PSMN3R5-80ES-1600424.pdf MOSFET N-Ch 80V 3.5 mOhms
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Packaging: Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 228
PSMN3R5-80ES,127 Виробник : NXP Semiconductors PSMN3R5-80ES.pdf Trans MOSFET N-CH 80V 120A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
на замовлення 468 шт:
Мінімальне замовлення: 141
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 141